Iveco Genelec Spa met ATS Auto Netovername
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006657 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco Genelec Spa met ATS Auto Netovername |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 14 h |
| Net weight : | 1785 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006657; Machine hours: 14 h; Length: 3000 mm; Width: 1200 mm; Height: 1450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT