Iveco CR13TE7W (2024)
2024
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19797 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco CR13TE7W |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 4200 kg |
| Volume : | 800 L |
| Transport length : | 4500 mm |
| Transport width : | 2000 mm |
| Transport height : | 2400 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco CR13TE7W.S550,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco CR13TE7W.S550,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19797; Volume: 800 L; Transport length: 4500 mm; Transport width: 2000 mm; Transport height: 2400 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco CR13TE7W.S550, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 47,439 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT