FG Wilson P300-5 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16015-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P300-5 - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2110 kg |
| Volume : | 528 L |
| Transport length : | 2675 mm |
| Transport width : | 1071 mm |
| Transport height : | 1818 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 321 hp |
| engine : | Perkins 1506A-E88TAG4,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 321 hp |
| engine : | Perkins 1506A-E88TAG4,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 321 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16015-O; Volume: 528 L; Transport length: 2675 mm; Transport width: 1071 mm; Transport height: 1818 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1506A-E88TAG4, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 36,101 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT