Deutz TCD5.2 - St5 (2024)
2024
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21005 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz TCD5.2 - St5 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 3400 kg |
| Volume : | 500 L |
| Transport length : | 3500 mm |
| Transport width : | 1750 mm |
| Transport height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | TCD 5.2 L4,Deutz |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | TCD 5.2 L4,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21005; Volume: 500 L; Transport length: 3500 mm; Transport width: 1750 mm; Transport height: 2200 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: TCD 5.2 L4, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 65,718 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT