Cummins kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002747 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins kVA |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 1670 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1300 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0002747; Length: 1670 mm; Width: 1200 mm; Height: 1300 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT