Cummins C2250D5E - - QSK50-B (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18536-B |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C2250D5E - - QSK50-B |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 12350 kg |
| Transport length : | 5864 mm |
| Transport width : | 2248 mm |
| Transport height : | 2521 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | QSK50-G17,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | QSK50-G17,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18536-B; Transport length: 5864 mm; Transport width: 2248 mm; Transport height: 2521 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: QSK50-G17, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 262,874 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT