Cummins 6ZTAA13-G4 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19845 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6ZTAA13-G4 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4830 kg |
| Volume : | 800 L |
| Transport length : | 4250 mm |
| Transport width : | 1600 mm |
| Transport height : | 2400 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 6ZTAA13-G4,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 6ZTAA13-G4,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19845; Volume: 800 L; Transport length: 4250 mm; Transport width: 1600 mm; Transport height: 2400 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 6ZTAA13-G4, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 43,087 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT