Cummins 6BT5.9 90 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212192 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6BT5.9 90 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 6BT5.9 Generator 90 KVA |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3500 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212192; Replaces OEM: 6BT5.9 Generator 90 KVA; Length: 3500 mm; Width: 1800 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.