Caterpillar CAT DE715GC - Stand-by (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18224 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE715GC - Stand-by |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 4832 kg |
| Volume : | 910 L |
| Transport length : | 4990 mm |
| Transport width : | 1865 mm |
| Transport height : | 2285 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C15,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C15,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18224; Volume: 910 L; Transport length: 4990 mm; Transport width: 1865 mm; Transport height: 2285 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C15, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 86,174 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT