Caterpillar CAT DE110E2 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18014 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE110E2 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1615 kg |
| Volume : | 250 L |
| Transport length : | 2770 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1530 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C4.4,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C4.4,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18014; Volume: 250 L; Transport length: 2770 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1530 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C4.4, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 22,501 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT