Atlas Copco Atlas- QAS 130 Spa
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005863 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Atlas- QAS 130 Spa |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 13158 h |
| Net weight : | 1750 kg |
| Length : | 3100 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1550 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005863; Machine hours: 13158 h; Length: 3100 mm; Width: 1150 mm; Height: 1550 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT