Woodward Control Panel Besturingspaneel
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005023 |
| Make : | Woodward |
| Model : | Woodward Control Panel Besturingspaneel |
| Status : | New |
| Net weight : | 30 kg |
| Length : | 600 mm |
| Width : | 210 mm |
| Height : | 800 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | electro |
| fuel : | electro |
|
Comments :
Reference number: 0005023; Length: 600 mm; Width: 210 mm; Height: 800 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 652 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT