Sdmo MS2000 MTU kVA (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006361 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo MS2000 MTU kVA |
| Status : | Good |
| Year : | 2000 |
| Machine hours : | 2486 h |
| Net weight : | 14000 kg |
| Length : | 5050 mm |
| Width : | 1750 mm |
| Height : | 1850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
|
Comments :
Reference number: 0006361; Machine hours: 2486 h; Length: 5050 mm; Width: 1750 mm; Height: 1850 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 16 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 41,346 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT