Perkins 22 kVA (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003867 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 22 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1570 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003867; Length: 2100 mm; Width: 1100 mm; Height: 1570 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 9,531 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT