Perkins 1103A-33G (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005318 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1103A-33G |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 710 kg |
| Length : | 1600 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 1300 mm |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005318; Length: 1600 mm; Width: 950 mm; Height: 1300 mm; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 9,923 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT