Europower EPS303TDE (2017)
2017
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006613 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EPS303TDE |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2017 |
| Machine hours : | 1142 h |
| Net weight : | 710 kg |
| Length : | 1730 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1330 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006613; Machine hours: 1142 h; Length: 1730 mm; Width: 800 mm; Height: 1330 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT