Cummins KTA50-G3 (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-9888694 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTA50-G3 |
| Status : | New |
| Year : | 2022 |
| Mileage : | 50 km |
| First registration date : | 15.11.2022 |
| Machine hours : | 150 h |
| Weight : | 8000 kg |
| Net weight : | 7800 kg |
| Gross weight : | 8200 kg |
| Payload : | 8100 kg |
| Length : | 12.192 mm |
| Width : | 2.438 mm |
| Height : | 2.591 mm |
| Working width : | 2.438 mm |
| Volume : | 120 L |
| Color : | green |
| Load capacity : | 8100 kg |
| Colour : | green |
|
Comments :
Mileage: 50 km; Machine hours: 150 h; Weight: 8000 kg; Payload: 8100 kg; Length: 12.192 mm; Width: 2.438 mm; Height: 2.591 mm; Working width: 2.438 mm; Volume: 120 L |
|
China, SHENZHEN
€ 67,024 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT