Cummins C110D5Q Declaration of Conformity (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C110D5Q - 63431 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C110D5Q Declaration of Conformity |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1890 kg |
| Transport length : | 3100 mm |
| Transport width : | 1180 mm |
| Transport height : | 1950 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 137 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 137 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 137 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C110D5Q - 63431; Transport length: 3100 mm; Transport width: 1180 mm; Transport height: 1950 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 14,579 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT