Caterpillar CAT XQP200 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18129 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT XQP200 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4487 kg |
| Volume : | 822 L |
| Transport length : | 4085 mm |
| Transport width : | 1420 mm |
| Transport height : | 2350 mm |
| Voltage : | 400 |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 214 hp |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 214 hp |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 214 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18129; Volume: 822 L; Transport length: 4085 mm; Transport width: 1420 mm; Transport height: 2350 mm; Voltage: 400; emission class: Euro 5; engine: Caterpillar C7.1, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 65,283 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT