Bredenoord NT 855 G3 complete set
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006775 |
| Make : | Bredenoord |
| Model : | Bredenoord NT 855 G3 complete set |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 6429 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 3350 mm |
| Width : | 1270 mm |
| Height : | 2470 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 390 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 390 hp |
| Engine power : | 390 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006775; Machine hours: 6429 h; Length: 3350 mm; Width: 1270 mm; Height: 2470 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,660 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT