Atlas Copco QAS 20 S5 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QAS 20 S5 - 61772 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 20 S5 |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 317 h |
| Gross weight : | 795 kg |
| Transport length : | 1780 mm |
| Transport width : | 870 mm |
| Transport height : | 1200 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 21 hp |
| engine : | Kubota |
| fuel : | diesel |
| power output : | 21 hp |
| engine : | Kubota |
| Engine power : | 21 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QAS 20 S5 - 61772; Machine hours: 317 h; Transport length: 1780 mm; Transport width: 870 mm; Transport height: 1200 mm; engine: Kubota |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 10,358 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT