Atlas Copco QAS 18 - diesel tank 100 Liter fuel tank
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003833 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 18 - diesel tank 100 Liter fuel tank |
| Status : | Excellent |
| Net weight : | 20 kg |
| Length : | 670 mm |
| Width : | 600 mm |
| Height : | 500 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003833; Length: 670 mm; Width: 600 mm; Height: 500 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 174 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT