Volvo TAD1341GE-B (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18877 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1341GE-B |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 3350 kg |
| Volume : | 515 L |
| Transport length : | 4300 mm |
| Transport width : | 1500 mm |
| Transport height : | 2520 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 2 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1341GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 2 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1341GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18877; Volume: 515 L; Transport length: 4300 mm; Transport width: 1500 mm; Transport height: 2520 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 2; engine: Volvo TAD1341GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 35,905 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT