Perkins 1104C-44TAG2 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006620 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1104C-44TAG2 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 1445 kg |
| Length : | 2700 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1260 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 140 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 140 hp |
| Engine power : | 140 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006620; Length: 2700 mm; Width: 1100 mm; Height: 1260 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT