Man D2538 MTE
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006755 |
| Make : | Man |
| Model : | Man D2538 MTE |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 135 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2600 mm |
| Width : | 1050 mm |
| Height : | 1420 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 235 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| power output : | 235 hp |
| Engine power : | 235 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006755; Machine hours: 135 h; Length: 2600 mm; Width: 1050 mm; Height: 1420 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT