FG Wilson P50-3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16004 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P50-3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 979 kg |
| Volume : | 145 L |
| Transport length : | 2298 mm |
| Transport width : | 1025 mm |
| Transport height : | 1427 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 544 hp |
| engine : | 1103A-33TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 544 hp |
| engine : | 1103A-33TG1,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 544 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16004; Volume: 145 L; Transport length: 2298 mm; Transport width: 1025 mm; Transport height: 1427 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: 1103A-33TG1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht, Zuid-Holland
€ 12,621 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT