FG Wilson P110-3 - Open -O (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16008-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P110-3 - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1254 kg |
| Volume : | 218 L |
| Transport length : | 2089 mm |
| Transport width : | 1120 mm |
| Transport height : | 1526 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 118 hp |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 118 hp |
| engine : | Perkins 1104C-44TAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 118 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16008-O; Volume: 218 L; Transport length: 2089 mm; Transport width: 1120 mm; Transport height: 1526 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104C-44TAG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 15,994 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT