Cummins C450D5Q Declaration of Conformity (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C450D5Q - 63607 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C450D5Q Declaration of Conformity |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 3840 kg |
| Transport length : | 4020 mm |
| Transport width : | 1400 mm |
| Transport height : | 2490 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 497 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 497 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 497 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C450D5Q - 63607; Transport length: 4020 mm; Transport width: 1400 mm; Transport height: 2490 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Groenlo, Niederlande
€ 43,087 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT