Atlas Copco QAS 40 ST3 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - QAS 40 ST3 - 62883 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 40 ST3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2024 |
| Machine hours : | 4986 h |
| Gross weight : | 1039 kg |
| Transport length : | 3650 mm |
| Transport width : | 1450 mm |
| Transport height : | 1720 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 43 hp |
| engine : | Kubota |
| fuel : | diesel |
| power output : | 43 hp |
| engine : | Kubota |
| Engine power : | 43 hp |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - QAS 40 ST3 - 62883; Machine hours: 4986 h; Transport length: 3650 mm; Transport width: 1450 mm; Transport height: 1720 mm; engine: Kubota |
|
Netherlands, Groenlo, Niederlande
€ 17,321 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT