Perkins 4012-46TAG3A - -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19824-O |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4012-46TAG3A - -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 10500 kg |
| Volume : | 2000 L |
| Transport length : | 5050 mm |
| Transport width : | 2120 mm |
| Transport height : | 2530 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | 4012-46TAG3A,Perkins |
| fuel : | diesel |
| engine : | 4012-46TAG3A,Perkins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19824-O; Volume: 2000 L; Transport length: 5050 mm; Transport width: 2120 mm; Transport height: 2530 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: 4012-46TAG3A, Perkins |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 208,906 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT