Iveco CR13TE3A (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19796 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco CR13TE3A |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4560 kg |
| Volume : | 650 L |
| Transport length : | 4158 mm |
| Transport width : | 1480 mm |
| Transport height : | 2150 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco CURSOR13TE3A.S551,Iveco |
| fuel : | diesel |
| engine : | Iveco CURSOR13TE3A.S551,Iveco |
|
Comments :
Reference number: DPX-19796; Volume: 650 L; Transport length: 4158 mm; Transport width: 1480 mm; Transport height: 2150 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco CURSOR13TE3A.S551, Iveco |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 42,651 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT