Iveco 80 kVA (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10165584 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco 80 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| First registration date : | 01.07.2025 |
| Technical inspection : | New |
| Weight : | 1358 kg |
| Net weight : | 1358 kg |
| Length : | 2430 mm |
| Width : | 1056 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Volume : | 12.8 L |
| Capacity : | 4.5 m³ |
| Voltage : | 400/230 |
| Frequency : | 50 Hz |
| Sound power level : | 70 dB |
| Color : | red |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 89 hp |
| engine : | NEF45SM3 |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 70 |
| fuel tank : | 150l |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 89 hp |
| engine : | NEF45SM3 |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 70 |
| fuel tank : | 150l |
| Engine power : | 89 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Technical inspection: New; Weight: 1358 kg; Length: 2430 mm; Width: 1056 mm; Height: 1700 mm; Volume: 12.8 L; Capacity: 4.5 m³; Voltage: 400/230; Frequency: 50 Hz; Sound power level: 70 dB; emission class: Euro 3; engine cylinders: 4; engine: NEF45SM3; gearbox: automatic; battery: 70; fuel tank: 150l |
|
Poland, Sw. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Polen
€ 15,493 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT