FG Wilson P88-3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16007 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P88-3 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1144 kg |
| Volume : | 180 L |
| Transport length : | 2292 mm |
| Transport width : | 1125 mm |
| Transport height : | 1527 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104A-44TG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1104A-44TG2,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16007; Volume: 180 L; Transport length: 2292 mm; Transport width: 1125 mm; Transport height: 1527 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1104A-44TG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 13,709 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT