Cummins C550D5Q Declaration of Conformity (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | CUMMINS - C550D5Q - 63608 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C550D5Q Declaration of Conformity |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5680 kg |
| Transport length : | 4510 mm |
| Transport width : | 1780 mm |
| Transport height : | 2620 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 620 hp |
| engine : | Cummins |
| fuel : | diesel |
| power output : | 620 hp |
| engine : | Cummins |
| Engine power : | 620 hp |
|
Comments :
Reference number: CUMMINS - C550D5Q - 63608; Transport length: 4510 mm; Transport width: 1780 mm; Transport height: 2620 mm; engine: Cummins |
|
Netherlands, Groenlo, Niederlande
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.