White 100 kVA (1999)
1999
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006724 |
| Make : | White |
| Model : | White 100 kVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1999 |
| Net weight : | 1500 kg |
| Length : | 2610 mm |
| Width : | 810 mm |
| Height : | 1160 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006724; Length: 2610 mm; Width: 810 mm; Height: 1160 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,132 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT