Perkins 2206A - E13TAG2 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006627 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 2206A - E13TAG2 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 4250 kg |
| Length : | 4320 mm |
| Width : | 1580 mm |
| Height : | 2680 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006627; Length: 4320 mm; Width: 1580 mm; Height: 2680 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 46,960 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT