Himoinsa NEF 60 TE2 (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005889 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa NEF 60 TE2 |
| Status : | Used |
| Year : | 2006 |
| Machine hours : | 7919 h |
| Net weight : | 1800 kg |
| Length : | 2670 mm |
| Width : | 900 mm |
| Height : | 1600 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005889; Machine hours: 7919 h; Length: 2670 mm; Width: 900 mm; Height: 1600 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,272 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT