Himoinsa HPW 28 Perkins (2005)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006486 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HPW 28 Perkins |
| Status : | Good |
| Year : | 2005 |
| Machine hours : | 66 h |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2000 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 1100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0006486; Machine hours: 66 h; Length: 2000 mm; Width: 950 mm; Height: 1100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,005 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT