Generator set Onbekend (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-27 |
| Make : | Generator set |
| Model : | Generator set Onbekend |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 928 kg |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 940 mm |
| Height : | 1120 mm |
| Voltage : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 42 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 90L |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 42 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 90L |
| Engine power : | 42 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-27; Length: 2100 mm; Width: 940 mm; Height: 1120 mm; Voltage: 3; engine cylinders: 4; fuel tank: 90L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.