Cummins KTA 50-G2 in container (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005481 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTA 50-G2 in container |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2000 |
| Machine hours : | 778 h |
| Net weight : | 20000 kg |
| Length : | 9140 mm |
| Width : | 2450 mm |
| Height : | 3000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 16 |
|
Comments :
Reference number: 0005481; Machine hours: 778 h; Length: 9140 mm; Width: 2450 mm; Height: 3000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 16 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 117,510 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT