Cummins 125 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006778 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 125 kVA |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 1607 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2800 mm |
| Width : | 1070 mm |
| Height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006778; Machine hours: 1607 h; Length: 2800 mm; Width: 1070 mm; Height: 2200 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,049 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT