Caterpillar DITA 600 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 068076 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DITA 600 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3412 DITA GENERATOR 600 KVA |
| Net weight : | 4970 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1700 mm |
| Height : | 2350 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 068076; Replaces OEM: 3412 DITA GENERATOR 600 KVA; Length: 3800 mm; Width: 1700 mm; Height: 2350 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V.B.A. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.