Atlas Copco Hilight H6+ Max Boom (2021)
2021
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | ATLAS COPCO - Hilight H6+ - 60820 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco Hilight H6+ Max Boom |
| Status : | Used |
| Year : | 2021 |
| Machine hours : | 1212 h |
| Gross weight : | 950 kg |
| Transport length : | 2090 mm |
| Transport width : | 1290 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota |
| fuel : | diesel |
| engine : | Kubota |
|
Comments :
Reference number: ATLAS COPCO - Hilight H6+ - 60820; Machine hours: 1212 h; Transport length: 2090 mm; Transport width: 1290 mm; Transport height: 2500 mm; engine: Kubota |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 11,228 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT