Visa S.p.A DS 65 SGVM (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 4594831 |
| Make : | Visa |
| Model : | Visa S.p.A DS 65 SGVM |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 1150 kg |
| Gross weight : | 1382 kg |
| Payload : | 232 kg |
| Length : | 2480 mm |
| Width : | 1080 mm |
| Height : | 1710 mm |
| fuel : | diesel |
| engine : | DOOSAN |
| transmission : | Unknown |
| fuel : | diesel |
| engine : | DOOSAN |
| transmission : | Unknown |
| Load capacity : | 232 kg |
|
Comments :
Reference number: 4594831; Payload: 232 kg; Length: 2480 mm; Width: 1080 mm; Height: 1710 mm; engine: DOOSAN |
|
Netherlands, Schaijk, Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.