Sdmo TWD 1210 G (1999)
1999
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006356 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo TWD 1210 G |
| Status : | Excellent |
| Year : | 1999 |
| Machine hours : | 12809 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 4320 mm |
| Width : | 1420 mm |
| Height : | 2450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 400 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 400 hp |
| Engine power : | 400 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006356; Machine hours: 12809 h; Length: 4320 mm; Width: 1420 mm; Height: 2450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 15,232 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT