Olympian GEH330 330 KVA (2016)
2016
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 019421 |
| Make : | Olympian |
| Model : | Olympian GEH330 330 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2016 |
| Replaces OEM : | GEH330 GENERATOR 330 KVA |
| Net weight : | 6285 kg |
| Length : | 4400 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2250 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 019421; Replaces OEM: GEH330 GENERATOR 330 KVA; Length: 4400 mm; Width: 1400 mm; Height: 2250 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.