Mobile energy storage - - H (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-50501 |
| Make : | Mobile energy |
| Model : | Mobile energy storage - - H |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 670 kg |
| Transport length : | 1040 mm |
| Transport width : | 1092 mm |
| Transport height : | 1157 mm |
| Voltage : | 400 |
| engine : | Battery System:LiFePO4 |
| certifications : | CE |
| engine : | Battery System:LiFePO4 |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-50501; Transport length: 1040 mm; Transport width: 1092 mm; Transport height: 1157 mm; Voltage: 400; engine: Battery System: LiFePO4; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 15,798 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT