Iveco SRI 26.07 Spa (2001)
2001
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005850 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco SRI 26.07 Spa |
| Status : | Good |
| Year : | 2001 |
| Machine hours : | 1408 h |
| Net weight : | 2780 kg |
| Length : | 3500 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005850; Machine hours: 1408 h; Length: 3500 mm; Width: 1400 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,968 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT