Iveco FPT Cursor 13 Year (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006686 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco FPT Cursor 13 Year |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2024 |
| Machine hours : | 3804 h |
| Net weight : | 5158 kg |
| Length : | 3420 mm |
| Width : | 1610 mm |
| Height : | 2550 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006686; Machine hours: 3804 h; Length: 3420 mm; Width: 1610 mm; Height: 2550 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 40,475 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT