Iveco 30 kVA (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10165624 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco 30 kVA |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| First registration date : | 01.07.2025 |
| Technical inspection : | New |
| Weight : | 945 kg |
| Net weight : | 945 kg |
| Gross weight : | 945 kg |
| Length : | 2220 mm |
| Width : | 960 mm |
| Height : | 1258 mm |
| Volume : | 10.5 L |
| Capacity : | 2.45 m³ |
| Voltage : | 400/230 |
| Frequency : | 50 Hz |
| Sound power level : | 70 dB |
| Color : | red |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 38 hp |
| engine : | Iveco R24MSFS01.31A01 |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 70 Ah |
| fuel tank : | 100l |
| tank volume : | 100 L |
| emission class : | Euro 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| power output : | 38 hp |
| engine : | Iveco R24MSFS01.31A01 |
| gearbox : | automatic |
| battery : | 70 Ah |
| fuel tank : | 100l |
| tank volume : | 100 L |
| Engine power : | 38 hp |
| Colour : | red |
|
Comments :
Technical inspection: New; Weight: 945 kg; Length: 2220 mm; Width: 960 mm; Height: 1258 mm; Volume: 10.5 L; Capacity: 2.45 m³; Voltage: 400/230; Frequency: 50 Hz; Sound power level: 70 dB; emission class: Euro 3; engine cylinders: 4; engine: Iveco R24MSFS01.31A01; gearbox: automatic; battery: 70 Ah; fuel tank: 100l; tank volume: 100 L |
|
Poland, Sw. Marcin 29/8, 61-806 Poznań, Polen
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.